Nationaal Jobcoach Register

Register Praktijkopleider Plus

Zoek een Praktijkopleider Plus

Naam Register Plaats Bedrijf E-mail
Ellen Hermus PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Koraal Ellen@mbo-praktijkverklaring.nl
Dennis van Hoorn PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Dongen Samen Top Dennis@mbo-praktijkverklaring.nl
Geert Beskers PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Koraal Geert@mbo-praktijkverklaring.nl
Maartje Troost PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Koraal maartje@mbo-praktijkverklaring.nl
Xander Tak PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Koraal Xander@mbo-praktijkverklaring.nl
Henk Jongbloed PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Etten Leur Donker Groen Henk@mbo-praktijkverklaring.nl
Irene Nagtzaam PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Ons Label Horeca Irene@mbo-praktijkverklaring.nl
Hans van der Hart PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Leiden DZB Leiden HansvhHart@mbo-praktijkverklaring.nl
Michelle Wedage PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda/ Moerdijk 3Antonius Michelle@3antonius.nl
Serge Goossens PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Roosendaal WVS Serge@mbo-praktijkverklaring.nl
Peter Helmink PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Roosendaal WVS Peter.Helmink@mbo-praktijkverklaring.nl
Koert Poppelaars PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Roosendaal WVS Koert@mbo-praktijkverklaring.nl
Herman Diepstraten PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Zuidwester / De heerlijkheid Herman@mbo-praktijkverklaring.nl
Angelique Schoone PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda/ Moerdijk 3Antonius angelique@3antonius.nl
Peter Princen PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Werkplaats Breda Peter@mbo-praktijkverklaring.nl
Wil Hermens PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Rijen Workin Wil@mbo-praktijkverklaring.nl
Jesse Vos PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Rijen Workin Jesse.Vos@mbo-praktijkverklaring.nl
Mark Vlak PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Compas Mark@mbo-praktijkverklaring.nl
Sonja Ermen PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Etten-Leur Monte Pizza Crust B.V. Sonja@mbo-praktijkverklaring.nl
Kees Tieleman PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Ridderkerk PRO Verkeer BV Tieleman@mbo-praktijkverklaring.nl
Manou Boomsma PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda MEE West Brabant Manou@mbo-praktijkverklaring.nl
Peter Zevenbergen PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Bikkelz Peter.Zevenbergen@mbo-praktijkverklaring.nl
Ilse Kleinjan PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda NAC Breda Ilse@mbo-praktijkverklaring.nl
Peggy de Neef PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Participeren loont Peggy@mbo-praktijkverklaring.nl
Kemal Durmus PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Zevenbergen Microbyte Zevenbergen Kemal@mbo-praktijkverklaring.nl
Kerry-Ann van Wensen PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda O3plus Kerry-Ann@mbo-praktijkverklaring.nl
Monique van Winkel PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Het Naaiatelier Monique@mbo-praktijkverklaring.nl
Jeremy Bensch PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Spectrum Multimedia Jeremy@mbo-praktijkverklaring.nl
Ties Delnooz PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Spectrum Multimedia Ties@mbo-praktijkverklaring.nl
Rob Kaijen PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Spectrum Multimedia Rob@mbo-praktijkverklaring.nl
Bart Kamp PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Spectrum Multimedia Bart@mbo-praktijkverklaring.nl
Peter Kuijpers PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Spectrum Multimedia peter.k@mbo-praktijkverklaring.nl
Frank Schuurman PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda O3plus FrankO3plus@mbo-praktijkverklaring.nl
Ellen Staal PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda/ Moerdijk 3Antonius Ellen@mbo-praktijkverklaring.nl
Jordy van drunen PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda/ Moerdijk 3Antonius Jordy@Mbo-praktijkverklaring.nl
Frits Besselaar PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Ons Label Horeca Frits@mbo-praktijkverklaring.nl
Ahmad Sherih PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda StatusGo Ahmad@mbo-praktijkverklaring.nl
Rinka van der Eeze PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda StatusGo Rinka@mbo-praktijkverklaring.nl
Gertjan van Eekelen PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Roosendaal WVS Gertjan@mbo-praktijkverklaring.nl
Rien Tak PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Roosendaal WVS Rien@mbo-praktijkverklaring.nl
Guus van Dongen PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Roosendaal WVS Guus@mbo-praktijkverklaring.nl
Peter Beljaars PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Roosendaal WVS Peter.Beljaars@mbo-praktijkverklaring.nl
Miranda van Ham PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Activeringshuis Miranda@mbo-praktijkverklaring.nl
Sandra van de Kraak PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Tilburg Breakthrough Sandra@mbo-praktijkverklaring.nl
Petra Noorlander PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Langeweg 3antonius Petra.Noorlander@mbo-praktijkverklaring.nl
Luuk van der Ven PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Jobcoach Sterk in Werk Luuk@mbo-praktijkverklaring.nl
Milou Manders PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Jobcoach Sterk in Werk Milou@mbo-praktijkverklaring.nl
Adrienne Ogier PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Roosendaal WVS Adrienne@mbo-praktijkverklaring.nl
Arine van Neutegem PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Langeweg 3Antonius Arine@mbo-praktijkverklaring.nl
Corne van Nispen PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Nora Werkt Corne@mbo-praktijkverklaring.nl
Josee Hoogstad PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Boxtel Koraal Josee@mbo-praktijkverklaring.nl
Lieke Du Bois PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Terheijden Keerzijde Lieke@mbo-praktijkverklaring.nl
Lucinda Dap PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Activeringshuis Lucinda@mbo-praktijkverklaring.nl
Maarten van der Vlist PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Stadskanaal Gap Academy Maarten@mbo-praktijkverklaring.nl
Marc Mustaars PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Nora Werkt Marc.Mustaars@mbo-praktijkverklaring.nl
Marlène  Ruigrok PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Langeweg 3Antonius marlene@3antonius.nl
Merle Beijer PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Leiden DZB Merle@mbo-praktijkverklaring.nl
Miriam Melisse PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Langeweg 3Antonius Melisse@mbo-praktijkverklaring.nl
Paula Lagerwerf PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Langeweg Surfsleutel Paula@mbo-praktijkverklaring.nl
Petra Geleijns PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Langeweg 3Antonius petra@3antonius.nl
René van Liesdonk PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Breda Bikkelz Rene@mbo-praktijkverklaring.nl
Rens Uijthoven PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Langeweg 3Antonius rens.uijthoven@3antonius.nl
Samantha van Gils-Spapen PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Langeweg 3Antonius samantha@3antonius.nl
Wilhelm van der Glindt PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Veenendaal CTC Wilhelm@mbo-praktijkverklaring.nl
Wilma Pon PRAKTIJKOPLEIDER PLUS Maassluis Caro Loopbaanbemiddeling Wilma@mbo-praktijkverklaring.nl